Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Rybářské potřeby > Rybářské navijáky >

Shimano Alivio 4000 FD

Shimano Alivio 4000 FD

Cena produktu Shimano Alivio 4000 FD není známa.

 

Popis produktu Shimano Alivio 4000 FD: * Velikost cívky: 40 * Počet ložisek: 2 * Převod: 4,6:1 Rybářům, očekávajícím pověstnou spolehlivost a kvalitu Shimano za rozumnou cenu, se při pohledu na Alivio FD rozbuší srdce. Stříbrné... > více informací


Shimano Alivio 4000 FD - popis

nahoru

* Velikost cívky: 40
* Počet ložisek: 2
* Převod: 4,6:1

Rybářům, očekávajícím pověstnou spolehlivost a kvalitu Shimano za rozumnou cenu, se při pohledu na Alivio FD rozbuší srdce. Stříbrné tělo z XT-7 skrývá 1 nerezové kuličkové ložisko a 1 ložisko válečkové. Naviják je ideální pro většinu metod sladkovodního rybolovu.

O pokládku vlasce se starají technologie Varispeed a cívka AR-C. Řada obsahuje velikosti od 1000 do 4000, v nabídce je i model 3000 ve verzi s mělkou cívkou pro plavačkový a přívlačový lov.

Zapouzdřená nerezová kuličková ložiska (SSS)

Tělo z XT-7
Jednoduchá klička P3

Dělený překlápěč

Převodovka z tlakově litého zinku
Super Stopper II
Dyna-Balance
Power Roller

AR-C Spool

AR-C je patentovanou cívkou Shimano. Speciálně tvarovaný okraj cívky umožňuje hladké odvíjení vlasce s menším třecím odporem a v menších smyčkách, což vede k delším a přesnějším odhozům. Cívky AR-C snižují riziko zamotání vlasce či splétané šňůry při odvíjení. V současnosti patří cívky AR-C již k běžnému standardu téměř všech navijáků Shimano.
Varispeed 2

Oscilační systém Varispeed a jeho novější verze VariSpeed II generuje dvě rozdílné rychlosti pokládky vlasce na cívku, čímž vytváří plochou a hladkou vrstvu. Díky této pokládce vlasce jsou odhozy na velké vzdálenosti ještě delší a bezproblémové. Varispeed patří do výbavy navijáků v nižší a střední cenové relaci.

Velikost cívky 40
Počet ložisek 2

Převod 4,6:1
Kapacita 0,30mm/180m
Návin na otáčku kličky 72cm
Váha 350gr

Výrobce Shimano
Průměr vlasce
Informace o parametru Průměr vlasce
0.3 mm
Převodový poměr
Informace o parametru Převodový poměr
4.6 : 1
Typ brzdy
Informace o parametru Typ brzdy
Přední
Počet ložisek
Informace o parametru Počet ložisek
2

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Shimano Alivio 4000 FD užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Rybářské pruty nebo Boilies a krmivo pro ryby, Rybářské oblečení, Rybářské doplňky.

Nejlevnější Shimano Alivio 4000 FD akční ceny - Levné Shimano Alivio 4000 FD

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Shimano Alivio 4000 FD stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Shimano Alivio 4000 FD najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Rybářské navijáky.